چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟

مدیریت پروژه

اگر می‌خواهید مدیریت پروژه، طرح و پورتفولیو، تحلیل کسب‌وکار، دفتر مدیریت پروژه و مدیریت پروژه چابک را به صورت حرفه‌ای و در عمل بیاموزید و در سازمان خود پیاده‌سازی کنید و در کنار آن در آزمون‌های گواهینامه‌های حرفه‌ای مانند PRINCE2, IPMA, PMP, PBA, RMP, ACP, SP, PSM و… 100% موفق شوید، من به شما کمک می‌کنم.

مطالعه بیشتر

رشد و بهبود فردی

اگر به دنبال این هستید که از تمام پتانسیل‌های خود استفاده کرده تا بهترین خود باشید و همچنین می‌خواهید تمامی قابلیت‌ها و توانایی‌های خود را بهبود دهید و از آنها در جهت اتخاذ تصمیمات بهتر، انتخاب‌های درست‌تر و تغییرات مثبت‌تر در زندگی و کسب و کار خود استفاده نمایید، من به شما کمک می‌کنم.

مطالعه بیشتر

کوچینگ و مشاوره فردی و سازمانی

اگر به دنبال پیاده‌سازی سیستم‌ها و استانداردهای مدیریت پروژه، دفتر مدیریت پروژه (PMO)، ارزیابی سطح بلوغ سازمان، سیستم برنامه‌ریزی و کنترل پروژه و … در سازمان خود و همچنین افزایش عملکرد فردی و سازمانی به صورت عملی هستید، تمام گام‌ها و مهارت‌های لازم جهت ایجاد بهره‌وری فردی و سازمانی را به شما نشان می‌دهم.

مطالعه بیشتر

جدیدترین مقالات آموزشی

در این بخش با جدیدترین مطالب رشد و بهبود فردی و سازمانی، مدیریت پروژه، طرح و سبد، تحلیل کسب‌وکار و مدیریت پروژه چابک آشنا می‌شوید.

ده‌ها مقاله دیگر در انتظار شما هستند.

برای مشاهده همه مقالات همین الان کلیک کنید

آمار دوره‌های برگزار شده

مشتریان

سازمان‌هایی که افتخار آشنایی و همکاری با آن‌ها را داشته‌ام